“Latvijas atklātais čempionāts kabeļveikbordā 2021”

Šī gada 28.augustā “Hi Wake 5.0” veikparkā, Sunīšos, atbilstoši starptautiskajām prasībām pilna apļa trasē, norisinājās “Latvijas atklātais čempionāts kabeļveikbordā 2021”.

Sacensībās piedalījās 43 labākie kabeļveikbordisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Polijas. Sacensību galvenais tiesnesis bija Starptautiskās Ūdensslēpošanas un veikborda federācijas valdes loceklis Mareks Lojeks. Pirms čempionāta Mareka vadībā notika apmācību seminārs tiesnešiem, tādējādi nodrošinot augstāku tiesāšanas līmeni.

Open Men grupā uzvaru guva Lojek Patryk no Polijas, aiz sevis atstājot Milpak Silver no Igaunijas un Zeigliss Dmitriju no Latvijas.

Open Ladies grupā polietei Lupij Julia izdevās iegūt čempiones titulu, aiz sevis atstājot Siimon  Mari-Liis no Igaunijas un Leinu Anitu no Latvijas.

Savukārt, Masters Men grupā 1.vietu ieguva polis Mackowski Marcin, aiz sevis atstājot Zimantu Uldi un Kalniņu Tomu. U14 (Boys) grupā latvieši aizņēma visu goda pjedestālu: Auza Maksims 1.vieta, Freibergs Toms 2. vieta un Austrins Klāvs 3.vieta.

U14 (Girls) grupā Tralmaka Megija izcīnīja godpilno 1.vietu, aiz sevis atstājot polieti Jedrzejczyk Hannu un Smilgu Grētu no Latvijas. U18 (Junior Men) grupā latvieši atkal aizņēma visu goda pjedestālu: Šveds Kristofers 1.vieta, Svipsts Daniels 2.vieta un Freibergs Ralfs 3.vieta.

Paldies visiem – sacensību dalībniekiem, līdzjutējiem un palīgiem pasākuma organizēšanā!

 

2021.gada Latvijas atklātā čempionāta kabeļveikbordā rezultāti

Pasākuma fotogrāfijas skatīt šeit

 

About Latvijas Ūdens slēpošanas un veikborda federācija