LATVIJAS ČEMPIONĀTS ŪDENSSLĒPOŠANAS SLALOMĀ 2017 REZULTĀTI

U 12 grupa meitenes

  1. Luīze Vucāne 37 km/h /18 m– 1 boja                       37 km/h/18m – 5 bojas                      Preiļi
  2. Anna Puriņa 37 km/h/18 m – 3 bojas                     37 km/h/18 m – 3 bojas                     Piņķi

 

U 12 grupa zēni

  1. Toms Ruņģis 49 km/h/18 m – 5 bojas                     52 km/h/18 m – 2,5 bojas                  Jūrmalas ŪSVP

 

U 14 grupa meitenes

  1. Laura Bišere 55 km/h/18m  – 4 bojas                     55 km/h/16m – 2 bojas                      Partizāņu ugunskurs

 

U 14 grupa zēni   

  1. Filips Emersons 55 km/h/18 m – 4 bojas                     52 km/h/18 m – 5 bojas                     Jūrmala
  2. Pēteris Puriņš 49 km/h/18 m – 4 bojas                     55 km/h/18 m – 3 bojas                     Piņķi

 

U 17 grupa jaunietes

  1. Megija Ruņģe 55 km/h/13 m – 2,25 bojas                55 km/h/13m  – 4 bojas                      Piņķi
  2. Adrija Ruņģe 55 km/h/13 m – 3 bojas                     55 km/h/14 m – 5,25 bojas                Jūrmalas ŪSVP

 

OPEN grupa sievietes

Līva Spuriņa                          55 km/h/12 m – 1 boja                       55 km/h/13 m – 1,5 boja                    Piņķi

 

OPEN grupa vīrieši

  1. Lūkass Vucāns 58 km/h/12 m – 2,5 bojas                            58 km/h/12 m – 4,5 bojas                  Preiļi
  2. Ričards Pusbarnieks 37 km/h/18 m – 4,5 bojas                  37 km/h/18 m – 5 bojas                     Varkaļi

 

VETERĀNU grupa sievietes

  1. Kristīne Kurzemniece 43 km/h/18 m – 5 bojas                     43 km/h – 4 bojas                                Piņķi

 

VETERĀNU grupa vīrieši

  1. Dzintars Kaufmans 55 km/h/12 m – 2,5 bojas                  55 km/h/12 m – 3 bojas                     Priedaine

55 km/h/11m – 3 bojas

  1. Gundars Ruņģis 55 km/h/13 m – 4,5 bojas                        55 km/h/12 m – 3 bojas                     Priedaine
  2. Aleksandrs Gusarovs 55 km/h/12 m – 1 boja                       55 km/h/13 m – 0,5 bojas                  Priedaine
  3. Mārtiņš Pusbarnieks 55 km/h/18 m – 2,5 bojas                  55 km/h/14m – 2 bojas                      Varkaļi
  4. Valdis Bišers 55 km/h/18 m – 5,5 bojas                                55 km/h/18 m – 5 bojas                     Partizāņu ugunskurs

 

About Latvijas Ūdens slēpošanas un veikborda federācija