Latvijas ūdensslēpotāju starts Tamperē, Somijā

Aizvadītajā nedēļā desmit sportisti no Latvijas piedalījās starptautiskajās ūdensslēpošanas sacensībās „Tampere Open”.

Trīs dienas pirms sacensībām notika treniņnometne jaunajiem sportistiem, kuri bija atbraukuši no Somijas, Zviedrijas, Austrijas un Latvijas. No Latvijas nometnē piedalījās Līva Spuriņa, Valters Cinis un Miks Cinis. Nodarbības vadīja somijas labākie ūdensslēpotāji  Jarno Lammi, Laura Lammi, Jutta Lammi, Emilia Hoikanen un Piettari Ronko. Nometnē jaunie slēpotāji  pilnveidoja slaloma tehniku un ieguva pirmās ūdensslēpošanas triku iemaņas.

Ūdensslēpošanas sacensībās „Tampere Open” Latviju pārstāvēja Adrija Ruņģe un Megija Ruņģe (U12 meitenes), Valters Cinis (U12 zēni), Līva Spuriņa (U14 meitenes), Miks Cinis (U17 jaunieši), Gints Ruņģis, Maksims Lomakins, Gundars Ruņģis, Uģis Cinis un Dzintars Kaufmans (35+ vīrieši). Latvija tika pārstāvēta ne tikai slaloma disciplīnā, bet arī trikos un tramplīnlēkšanā. Līva Spuriņa piedalījās triku slēpošanā un Gints Ruņģis leca pa tramplīnu. Rezultāti tika uzrādīti ļoti labi un daudzi sportisti saniedza arī personīgos rekordus.

Sacensību rīkotāji bija ļoti priecīgi par labajiem rezultātiem, it īpaši bērnu un jauniešu vecuma grupās. Sacensību laikā tika uzstādīti vairāki rekordi: Felix Blomqvist (U14 zēni) uzstādīja jaunu Zviedrijas rekordu slalomā – 1/11/55 un Piettari Ronko (Open vīrieši) laboja sevis uzstādīto Somijas rekordu vīriešiem – 3/10.75/58.

Ūdensslēpošanas sacensību „Tampere Open” rezultātus skatīt šeit:

http://www.iwwfed-ea.org/classic/12FIN001/

About Latvijas Ūdens slēpošanas un veikborda federācija