3. septembrī noslēdzošais Latvijas veikborda čempionāta posms

Plakats_web

Sacensību sezona veikbordā aiz laivas tuvojas noslēgumam. Ir pienācis laiks noskaidrot, kuri Latvijas veikbordisti ir cienīgi sevi saukt par Latvijas čempioniem.

Veikbords šogad ir piedzīvojis daudz patīkamu brīžu – vispirms jau jāmin Latvijas veikborda izlases pirmais starts Pasaules veikborda čempionātā, kurā Junioru sievietēm Maijai Kučinskai un Laumai Ildenai izdevās izcīnīt pat 3. un 6. vietu šajā grupā. Vērojama arī kabeļveikborda attīstība, kas piesaistījusi daudz jaunu aktīvistu ūdens dēļotāju pulkam. Laiks arī bijis pateicīgs, lai pilnveidotu savas veikborda iemaņas, nostirpinot vecos un apgūstot jaunus trikus.

Latvijas veikborda Čempionāta noslēdzošais posms, kas norisināsies 3. septembrī, būs patīkama sezonas kulminācija. To cik veiksmīga izaugsmes ziņā šī sezona ir bijusi katram no mums,  atklās tieši Latvijas čempionāta noslēdzošais posms, kur līdzās sportiskajai cīņai par titulu, ikviens varēs novērtēt savu vietu veikbordistu saimē.

Latvijas veikborda čempionāts ir vieta kur tikties, bērniem, amatieriem, sievietēm, jauniešiem un profesionāļiem.

Vēlies piedalīties – piesaikies laicīgi! Dalibnieka_pieteikuma_anketa_LC_2011

Posma uzvarētājiem balvas no patiesī īsta ūdensdēļotāju veikala:

Port Manana logo

Par labu sacensību vilni gādās:

Tige logo

Latvijas veikborda čempionātu iesaka Radio101, atbalsta Draugiem.lv, Ādažu novada dome, Tige, SDK, Red Bull, Olimpiskais Sporta Centrs, Vingrošanas Olimpiskais Centrs, Latvijas ūdens slēpošanas un veikborda federācija, AQUA SPORTS , Emerald, Ortega, Karters.lv, informē 1080.lv, pasākuma sirds, jaunais ūdens dēļotāju veikals PortManana,

Sacensības organizē: Latvijas ūdens slēposānas un veikborda federācija

About Latvijas Ūdens slēpošanas un veikborda federācija