Pasaules veikborda čempionāts 2. diena [papildināts ar Nikolas video]

Ir aizsākusie Pasaules veikborda čempionāta 2. diena. Latvijas izslases dalībniekiem Laumai Ildenai un Jānim Sideram, kas kopā ar izlases vadītāju Inesi Krūzi, jau sacensību vietā ieradās vakar ir pievienojušies arī pārējie braucēji Nikola Jurkeviča, Jānis Sīpols, Maija Kučinska un treneris Oskars Krūze. Nokārtojot pēdējās formalitātes izlases dalībnieks Jānis Sīpols uzreiz gatavojas savam pirmajam startam Pasaules veikborda čempionātā.

Startēt Pasaules čempionātā ir atbildības pilns uzdevums un būt pirmajam ir vēl grūtāk, jo nākas reprezentēt netikai sevi, bet arī Latviju pārējajām veikborda lielvalstīm. Un šoreiz visa šī atbildības nasta ir uzlikta Jānim – negaidīts kritiens jau pirmajā lēcienā mēģinot izpildīt vienkāršu heelside lēcienu ar dēļa satvērienu. Atsākot braukšanu Jānis izpilda veiksmīgu scarecrow, bet tad atkal kritiens un brauciens beidzies ar tikai vienu ieskaitītu triku, un cerībām cīnīties par labāku vietu kopvērtējumā vēl reiz braucot pēdējās cerības kvalifikācijas braucienā.

Nikola Jurkeviča savā braucienā krīt divas reizes jau pirmajā sacensību taisnē un nekvalificējas tālākai sacensībai, šo uzdevumu atstājot uz pēdējās cerības kvalifikācijas braucienu:

About Latvijas Ūdens slēpošanas un veikborda federācija