12. -17. jūlijs Latvijas veikborda izlase piedalās Pasaules veikborda čempionātā

idroscalo (1)

No 12. -17. jūlijam Itālijas pilsētā Milānā norisināsies 2011. gada Pasaules Veikborda čempionāts. Uz šīm sacensībām pirmo reizi dosies arī Latvijas veikborda izlase. Mūsu valsti pārstāvēs 5 sportisti, dažādās vecuma grupās. Jaunākie Izlases dalībnieki Nikola Jurkeviča un Jānis Sīpols Pasaules čempionātā Latviju pārstāvēs attiecīgi meiteņu un zēnu grupā, kur savstarpēji par godpilnajām vietām cīnās veikbordisti vecumā no 10-14 gadiem. Lauma Ildena un Maija Kučinska plecu pie pleca cīnīsies Junioru sieviešu grupā, kurā startēs sportistes no 15-18 gadiem, bet Latvijas spēcīgākais braucējs četrkārtējais Latvijas čempions Jānis Siders stāsies līdzās pasaules labākajiem sportistiem Vīriešu grupā.

2010. gada Eiropas veikborda Čempionātā, Latvijas izlases sportistes Maija Kučinska un Nikola Jurkeviča izcīnīja Latvijai bronzu un sudrabu, tomēr konkurēt ar pasaules labākajiem braucējiem šajā disciplīnā ir ļoti sarežģīts uzdevums, bet ir uzstādīts mērķis kvalificēties pusfināliem, un iekļūt labāko braucēju 12.

Pasaules veikborda čempionāts pulcē vairāk nekā 250 dalībniekus no 40 valstīm.

CBI

Latvijas veikbordistu startiem Milānā līdzi sekos ūdenssporta portāls www.1080.lv, kas nepārtraukti informēs par sacensību gaitu un mūsu sportistu rezultātiem.

Latvijas izlases startu Pasaules Veikborda Čempionātā atbalsta biedrība Cultural Bridges Internation.

Informāciju sagatavoja,

Inese Krūze

Latvijas izlases veikbordā vadītāja,

k.tālr.: +371 29289859

inese@1080.lv

About Latvijas Ūdens slēpošanas un veikborda federācija