„Aqua Sports ūdensslēpošanas svētki bērniem 2011” rezultātu kopsavilkums

23. jūlijā Babītes novada Piņķu ūdenskrātuvē norisinājās ūdenssporta biedrības “Aqua Sports” rīkotie “Ūdensslēpošanas svētki bērniem 2011”.

Pasākums bija sapulcinājis jaunos slēpotpratējus no visas Latvijas. 27 bērni bija sadalīti 5 dalībnieku grupās atbilstoši iemaņām un vecumam.

Laika apstākļi nebija ideāli – dienvidu vējš, kas brīžiem savērpa brāzmas līdz 8 m/s, ienesa savas korekcijas, bet tas nemazināja sportistu vēlmi sasniegt savus labākos rezultātus un apsteigt sāncenšus. Slaloma grupā puišiem varēja vērot profesionāļu cienīgas taktiskās slēpošanas viltības ātrumu izvēlē.

Jauno censoņu dezība un sportiskais azarts un sasniegtie rezultāti pārsteidza gan līdzjutējus, gan sacensību organizētājus un tiesnešus.

Gribētos atzīmēt, ka 10 no sacensībās startējušajiem bērniem ir Babītes novada iedzīvotāji un 18 sportisti slēpotprasmes apguvuši Piņķos, ūdenssporta biedrības “Aqua Sports” slēpošanas bāzē.

Aqua sports bernu svetki2011

Paldies Babītes novada domei, Olimpiskajam sporta centram, bērnu vecākiem par finansiālo atbalstu un prakstisko palīdzību sacensību organizēšanā.

Ūdens sporta biedrība AQUA SPORTS

About Latvijas Ūdens slēpošanas un veikborda federācija