Noslēdzies šī gada Latvijas veikborda čempionāts.

Noslēdzies Latvijas veikborda čempionāts un sadalītas medaļas gan trešajā posmā, gan arī kopvērtējumā. Pirms gaidāmās komandu cīņas 11. septembrī Nordic Cup veikborda sacensībās , nopietnu pieteikumu uz labākās komandas statusu piesaka PROMOBIUS.Promobius komandas kontā 9 kopvērtējuma medaļas un 11 trešā posma godalgas.

Mazo meiteņu grupā līdz 14 gadiem gan trešajā posmā, gan arī kopvērtējumā uzvarēja Nikola Jurkeviča, kura parādīja augstu sniegumu visa čempionāta garumā. Trešajā posmā otro vietu ieguva Patrīcija Krūze, bet bronza Rūtai Sīpolai. Kopvērtējumā otrā vieta Alisei Krūzei un trešā vieta Patrīcijai Krūzei.

Puišu grupā līdz 14 gadiem visa čempionāta garumā nepārspēts palika Jānis Sīpols. Viņa sniegums arī bija ļoti stabils, programmā iekļaujot tādus trikus kā backroll un sarecrow. Zināmu konkurenci parādīja Mārtiņš Veinbergs, izpildot backroll un ieņemot otro vietu gan trešajā posmā, gan arī kopvērtējumā. Trešajā vietā Ričards.

Lielo meiteņu grupā visa čempionāta garumā nepārspēta Maija Kučinska, aiz sevis atstājot Laumu Ildenu. Par trešo vietu sīvi cīnījās Patrīcija Alsiņa un Grieta Sīpola. Pēdējā posmā labāka bija tieši mūsu braucēja Grieta, bet kopvērtējumā viņa piekāpās Patrīcijai.

Junioru grupā trešajā posmā dominēja PROMOBIUS braucēji. Pirmais bija Kārlis Krūze, aiz sevis atstājot brālēnu Arūru Krūzi. Didzis Gaiītis ierindojās trešajā vietā, bet tas viņam netraucēja uzvarēt kopvērtējumā, aiz sevis atstājot Jēkabu Saulīti un Artūru Krūzi. Piebildīsim, ka šoreiz konkurence bija pietiekami spēcīga, jo dalībnieki izpildot backroll vai 360 grādu apgriezienu nespēja tikt līdz medaļām.

Sieviešu grupā kā ierasts dominēja Krūzes – pirmā Dzintra, aiz sevis atstājot Katrīnu un Inesi. Vīriešiem nepārspēts palika Jānis Siders, kurš spēja uzveikt gan Vadimu Makaru, gan arī Stasu

veikbordsveikbords, promobius veikbords, promobiusveikbords, promobius

veikbords, promobius

Informācija un foto no www.promobius.lv

About Latvijas Ūdens slēpošanas un veikborda federācija