Latvijas veikbordisti dodas uz “Eiropas čempionātu 2010″ Zviedrijā

Šogad no 10. līdz 15. augustam uz Zviedriju dosies mūsu veikbordisti Latviju pārstāvēt Eiropas Veikborda Čempionātā. Pagājušā gada celmlaužu Didža Gailīša un Laumas Ildenas iedvesmoti, mūsu valsti pārstāvēs jau četri jaunieši: Nikola Jurkēviča, Jānis Sīpols, Miķelis Apinis un Maija Kučinska. Visiem, protams, šis būs pirmais starts tāda līmeņa sacensībās un atbildības nastu vēl vairāk palielina Laumas Portugālē izcīnītā 4. vieta meiteņu konkurencē, tā uzstādot latiņu visiem nākamajiem Latvijas ūdenssportistiem.

Sportistu un līdzjutēju skaits no Latvijas noteikti būtu lielāks, ja vien daudzi par prioritāti neuzskatītu piedalīties izšķirošajā trešajā Latvijas veikborda čempionāta posmā, kas kā jau zināms norisināsies tajās pašās dienās 13. un 14. augustā Rīgā, Daugavā pie Mūkusalas ielas.

Kā zināms šīs sacensības būs liktenīgas vairākiem braucējiem. Tā izšķirsies cīņa starp Jāni Sideru un Vadimu Makaru, kuriem šobrīd ir vienāds punktu skaits pēc aizvadītajiem posmiem. Tāpat Lauma Ildena atteicās no savas vietas Latvijas veikborda izlasē, tā palielinot savas izredzes iegūt sen kāroto Latvijas Čempiones titulu. Arī Didža Gailīša cīkstiņš ar Artūru Krūzi sasniegs kulmināciju tieši šīs nedēļas nogalē Daugavas ūdeņos. Vienīgi Jānis Sīpols var justies mierīgs par savu Latvijas Čempiona titulu un koncentrēties parādīt labāko sniegumu prezentējot mūsu valsti nozīmīgākajās veikborda sacensībās šajā kontinentā.

Jau sākot no ceturtdienas atkal turēsim īkšķus par mūsējiem un ar nepacietību gaidīsim jaunumus no Fagerstas Zviedrijā par Latvijas veikbordistu sekmēm.

About Latvijas Ūdens slēpošanas un veikborda federācija